top of page

Kilpi Lyžařské Běžecké Kempy 2021/2022 jsou minulostí


„A je to!“ „Game is over…“ Je sice teprve půlka února, ale Kilpi Lyžařské Běžecké Kempy jsou pro letošek minulostí. Ano, je to možná smutné, ale je to tak. Víc jich prostě díky pracovnímu vytížení nezvládnu, a navíc v nížině už jsou teploty vysoké, ještě týden, dva bude studeně pršet, pak už rozkvetou petrklíče a vy budete chtít na kolo a běhat, a ne se trmácet na hory na běžky.


A jaké ty tři víkendy byly?

Skvělé, plné úžasných lidiček se skvělou náladou a odhodláním se něco nového naučit, nebo se zdokonalit a bojovat s „pravým Kérkonošským počasím“, neb ani jeden kemp nebyl zalitý jen sluníčkem.


Také jsme spolu zažili spousty pádů, ale také spoustu úspěšných sesbírání se ze země a pokračování v běžkařském úsilí, a hlavně nespočet povedených lyžařských kroků a ze všech vás, kteří jste kurz absolvovali se postupně stali lyžaři – ano, váš pohyb na běžkách už nebylo je „šmatlání“ se, ale lyžování, byť vám to možná tak nepřišlo!


Jsem ráda, že i vy jste snad byli spokojeni (podle vašich referencí a emailů si to snad myslím správně). A na další „ovečky“ se budu těšit v průběhu léta při běhání a na kolečkových lyžích a pak samozřejmě příští zimu zase na čertovských ouzkých prkýnkách – běžkách!


Mnozí z vás, byť jste přišli jako začátečníci, jste úspěšně zvládli dokončit Jizerskou 50! Gratuluju a mám z toho ohromnou radost.

Děkuji moc všem za přízeň a Kilpi za podporu – za to, že mám skvělé oblečky, ve kterých se můžu komfortně pohybovat, a přitom nestrádám ani teplotně, natož případným propršením! Jo a taky dělají skvělý bagy na boty nebo cokoliv jiného! Jsou velké a nepromoknout a všichni účastníci kempů si je mohou užívat podle libosti!Коментарі


bottom of page