top of page

Mgr. Martina CHRÁSTKOVÁ, Ph. D.

Kdybych nelyžovala, studovala bych medicínu... Ano, jenže pro mě je pohyb nesmírně důležitý, možná i životně. Bez pohybu bych umřela. Ale naše zdraví mi lhostejné není!

Nerada dělám věci, které nemají smysl. Věřím, že pomáhat lidem najít cestu zpět ke zdraví, a to přirozenou cestou, smysl má a velký!

Sestavování individuálních tréninkových plánů podle potřeb každého, není pro mě jen prací, ale především radostí. S tréninkovým procesem na jakékoliv úrovni úzce souvisí i komunikace, motivace a naslouchání svěřenci.

 

Specializuji se vytrvalostní outdoorové sporty: běh, běh na lyžích, jízda na kolečkových, cyklistika, triatlon, sjezdové lyžování.
Pokud člověk chce podávat kvalitní sportovní výkony, měla by tomu odpovídat i strava a životospráva. Mým cílem není doživotně psát jídelníčky, ale právě naučit každého umět si vybrat správné potraviny a naplánovat si stravování tak, aby jim bylo dobře po těle a přitom nestrádali. 

Miluji hory, sníh, ale ani mořem nepohrdnu. Mám ráda přírodu a sportování v ní, ať už je to běžecké lyžování, běhy či túry po horách, biking nebo sea kayaking. 

Na své výlety do přírody dost často balím i foťák - všechny fotky na tomto webu jsou z mého archivu.

Kontakt

Domluvte si

osobní setkání pro konzultaci Vašich potřeb

Mgr. Martina Chrástková, Ph.D.

Palackého 375,
541 01 Trutnov

 

E-mail: martan.chr@seznam.cz

Tel: +420 774 873 179

 

IČ: 76335062
Neplátce DPH 
Živnostenský list vydaný v Trutnově dne 13. 7. 2015

Děkujeme, zpráva byla úspšně odeslána!

  • MaChr-consulting Facebook
  • MaChr-consulting Instagram
  • MaChr-consulting  YouTube
  • MaChr-consulting Twitter
  • MaChr-consulting LinkedIn
machr-bezec_oranz.png
bottom of page