top of page

Kilpi lyžařské běžecké kempy 2019/20 klepou na dveře!


Kromě vlastní výuky lyžování každého účastníka čeká video-analýza jeho techniky, diskuze o problematice mazání lyží, tréninku apod. Každý účastník se může těšit i na malé dárečky. Individuální přístup ke každému je samozřejmostí!

Už se stává tradicí, že lyžařské běžecké kempy techniky zahájíme mezi Vánočními svátky a Silvestrem. Však kdy jindy? Po Vánocích je zapotřebí se trochu pohnout z gauče a je prima si udělat hlad na Silvestrovské veselí. A proč se důkladně nevyvětrat na vrcholcích Krkonoš, kde je téměř jistota sněhové pokrývky a upravených běžeckých tratí a pod dohledem zkušeného oka, které v loňské sezoně sledovalo méně zkušené i zkušenější lyžaře a lyžařky po 400 lyžařských hodin, a které mohlo sledovat nejlepší učitele, instruktory a lektory lyžování z celého světa při světovém kongresu Interski 2019 Pamporovo.

- Lucie Lujza Ábelová: Tak a je to za námi... ❄️Bylo to boží, i když jsem vyšťavená jako citron a rozbitá jako cikánský hračky... Učili jsme se na běžkách a učila nás ta nejlepší - Martina Chrástková v rámci Kilpi lyžařského běžeckého kempu ❄️. Já, Dejf Runner, Pavlína Brožová i Michal Šubrt doporučujeme všem, kdo se chtějí naučit nebo zdokonalit pod dohledem profíka😎 Díky, Marťo!

Comments


bottom of page