so 16. 10. | Mikes Gym Marbella

Kilpi tréninkový kemp OCR, Španělsko

Připravily jsme pro Vás exkluzivní sportovní kemp v teplé španělské Andalusii! Těšit se můžete na běžecké tréninky, silovou průpravu, ale i na zdolávání OCR překážek ve vyhlášeném Mike´s Gymu! A krom toho i na moře, spoooustu písku a skvělých zážitků. Pojeďte si prodloužit letní sezónu!
Kilpi tréninkový kemp OCR, Španělsko

Kdy & kde?

16. 10. 9:00 SELČ – 24. 10. 23:00 SELČ
Mikes Gym Marbella, La Majadilla del Muerto, 210, 29649 La Cala de Mijas, Málaga, Španělsko

Program & více info

Chcete si prodloužit letní sezonu? Chcete zlepšit svou techniku překonávání překážek a běhu a dozvědět se, na čem bude dobré pracovat v průběhu zimního přípravného období na další závodní sezóu pod vedením profesionálních trenérů?

Připravily jsme pro Vás exkluzivní sportovní kemp v teplé španělské Andalusii! Těšit se můžete na běžecké tréninky, silovou průpravu, ale i na zdolávání OCR překážek ve vyhlášeném Mike´s Gymu! A krom toho i na moře, spoooustu písku a skvělých zážitků.

Kromě vlastního tréninkového programu se můžete těšit na večerní debaty ohledně stravy, tréninku, regenerace a další témata, či na strečink a kompenzační cvičení.

Kapacita: 15 účastníků

Cena kempu: 12 700 Kč 

* Záloha 25% ve výši 3 200 Kč, uhradit bankovním převodem k 31. 8. 2021. 

** V ceně je zahrnuto: ubytování, vypůjčení 2-3 aut na letišti v Malaze, vstupy do Mike´s Gymu, lektoři po celou dobu kempu, vak od značky Kilpi, osvědčení o absolvování. 

Ubytování: vila Tropical Hill, Fuengirola (5km od moře) Doprava: ve vlastní režii, doporučované časy odletu letadel viz. harmonogram výše (možno i po vlastní ose - autem). Strava: ve vlastní režii (četné restaurace v okolí), v místě ubytování k dispozici kuchyňka a gril na střeše vily.

Náplň kempu:  Technika a taktika překonávání OCR překážek, technika a taktika běhu

Program podmíněn počasím - změna programu vyhrazena.

Pro koho je kemp určen? Pro každého, kdo to se svou sportovní přípravou myslí alespoň trochu vážně.

Kdo jsme? Trenérky s několikaletou praxí ve svém oboru, absolventky UK FTVS.

Co máme rády? Akční vyžití a dobrou partu!

Program


  • 10 hodin

    Přílet

    Letiště Malaga

  • 4 hodiny

    Aklimatizační dopoledne

    V místě ubytování
Další položky 11

Share