top of page

Thu, 28 Jul

|

Harrachov

Bike kemp Harrachov 2022 - červenec

Bikový kemp pro děti i dospělé, pro začátečníky i závodníky v Harrachově v Krkonoších. Každodenní trénování techniky jízdy na mistrovské XCO trati, která byla designována Vénou Hornychem a vybudována pro MČR XCO v roce 2021. Pro vytrvalostní tréninky bude využívána zase mistrovská maratonská trať,

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Bike kemp Harrachov 2022 - červenec
Bike kemp Harrachov 2022 - červenec

Kdy & kde?

28 Jul 2022, 17:00 – 31 Jul 2022, 17:00

Harrachov, 01023 382, 512 46 Harrachov, Česko

Program & více info

Bikový kemp pro děti i dospělé, pro začátečníky i závodníky v Harrachově v Krkonoších.

Každodenní trénování techniky jízdy na mistrovské XCO trati, která byla designována Vénou Hornychem a vybudována pro MČR XCO v roce 2021. Pro vytrvalostní tréninky bude využívána zase mistrovská maratonská trať, též z dílny Vény.

Naučíte se tedy zdolávat jak technické pasáže na XCO trati, tak i některé maratonské (celou maratonskou trať asi objet nestihneme). Pro děti bude připravený též trénink technických disciplín, který je bude čekat při MČR XCO.

Jak děti, tak dospělé nemine silový trénink zaměřený na posilování s vlastní vahou těla se zaměřením na cyklistiku a též nebude chybět stretching a kompenzační cvičení. Pro dospělé a starší mladé závodníky bude připravena přednáška o základech sportovního stravování a sportovního tréninku.

Hotel disponuje saunou a vířivkou, kterou bychom též využili k regeneraci po náročném tréninku.

Všechny tréninky jak pro děti, tak pro dospělé budou probíhat pod vedením zkušených profesionálních trenérů a instruktorů.

Všechny účastníky tedy čekají 3 dny plné sportování, ve kterých posbíráte nesčetně zkušeností a dovedností, které vám už nikdo nikdy nevezme! Budete je využívat neustále na kole i v běžném životě!

Cena:

  • Dospělí: 6 000 Kč (ubytování, plná penze, profesionální instruktoři)
  • Děti do 15 let: 4 500 Kč (ubytování, plná penze, profesionální instruktoři)

Těšíme se na vás v Harrachově!

Share

bottom of page